Nasze marki

Hiszpańska marka ACB ILUMINACION istnieje na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyła zaufanie 5000 klientów w ponad 50 krajach świata. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Ribarroja del Turia nieopodal Walencji.

Oferta lamp ACB skupia składa się około 1500 referencji w czterech grupach produktowych: oświetlenie łazienkowe, techniczne, wewnętrzne i zewnętrzne.

Począwszy od 2019 roku w ofercie pojawiły się wentylatory sufitowe sprzedawane pod marką ACB Vento.

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem lamp ACB w Polsce. Naszym zasięgiem obejmujemy firmy z województw zachodnich i centralnych.
Posiadamy własne stany magazynowe a dostawy z Hiszpanii docierają do nas 1 - 2 razy w miesiącu.

Katalog ACB 2019.pdf
Katalog ACB Vento 2019.pdf

Watt a Lamp to kolekcja lamp stworzona przez dwójkę znanych duńskich projektantów Rikke Hagena i Andreasa Lunda. Marka Watt a Lampa zrodziła się z fascynacji światłem, pasji do technologii, skandynawskiego dizajnu i jakości. Ambicją twórców było stworzenie lamp, które zapewnią światło przez wiele lat a ich dizajnerskie detale będą cieszyć oczy właściciela.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Watt a Lamp w całej Polsce.

Katalog WATT A LAMP 2017.pdf

Halo Design to duńska firma z ponad 20 letnią tradycją oferująca funkcjonalne lampy wewnętrzne w skandynawskim stylu. Marka reprezentuje demokratyczne podejście do oświetlenia. Jej ideą jest oferowanie nowoczesnych technologicznie i funkcjonalnych rozwiązań oświetleniowych dostępnych dla każdego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki halo design w całej Polsce.


Katalog halo design 2018-2019.pdf

FARO to firma wywodząca się z Katalonii a właściwie z jej samego serca - Barcelony. To, tu bije hiszpańskie serce aktywności i innowacji. Tu tworzą się trendy i nowe idee, które FARO wraz z zespołem projektantów przekształca w nietuzinkowe projekty lamp. Dzięki twórczej pracy całego zespołu możemy cieszyć się pięknym i funkcjonalnym oświetleniem wewnętrznym, zewnętrznym a także duża gamą wentylatorów sufitowych.

Zapraszamy do współpracy i zamawiania u nas oświetlenia FARO. Posiadamy własne stany magazynowe a dostawy z Hiszpanii docierają do nas 1 - 2 razy w tygodniu.

Katalog FARO 2019.pdf

Grupo Novolux to hiszpańska firma wywodząca się z Barcelony, istniejąca na rynku od ponad 35 lat. W tym czasie stała się liderem na rynku w segmencie oświetlenia zewnętrznego. Dzisiaj oferuje lampy czterech marek własnych: DOPO - oświetlenie zewnętrzne dla użytku domowego, Cristher - oświetlenie zewnętrzne dla profesjonalistów, EXO - oświetlenie wewnętrzne dla hoteli i pensjonatów, Indeluz - oświetlenie architektoniczne.

Zapraszamy do współpracy i zamawiania u nas oświetlenia marek z Grupy Novolux. Posiadamy własne stany magazynowe a dostawy z Hiszpanii docierają do nas 1 - 2 razy w miesiącu.

Katalog Novolux_2018.pdf

Firma Norlys to aktualnie międzynarodowy holding, którego główny zakład produkcyjny mieści się w Nowym Sączu. Marka wywodzi się ze Skandynawii i stamtąd czerpie inspiracje do swoich produktów. Norlys tworzy oprawy proste, a jednocześnie o najwyższych walorach estetycznych, zgodnych z aktualnymi trendami. Niekwestionowaną jakość spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie zapewnia własne laboratorium oraz wszelkie możliwe certyfikaty jakościowe.

Zachęcamy do współpracy z nami przede wszystkim biura projektowe, firmy zakładające ogrody oraz instalatorów.

Katalog Norlys 2018.pdf